Profesionalita
Serióznosť
Korektnosť
DexplayKontrola ihrískNa stiahnutie

Kontrola ihrísk

O prevádzke detských ihrísk a ich kontrole sa šíri medzi prevádzkovateľmi množstvo informácii, ktoré sú niekedy skreslené a motivované rôznymi záujmami tých, ktorí ich prezentujú.

Od extrému, popisujúceho kontrolu ihrísk len ako "výmysel úradníkov z EÚ, na ktorom sa nabaľujú kontrolóri", alebo "My sme vyrastali na ihriskách, ktoré nik nekontroloval a sme tu!", až po opačný extrém typu: "Ak nebudete mať ročnú kontrolu, hrozí Vám pokuta...!" 

Pri oboch extrémoch sa ale akosi zabúda na to najdôležitejšie - na bezpečnosť našich detí, pri používaní detských ihrísk. Naša spoločnosť sa zaoberá realizáciami detských ihrísk od roku 2006 a postavila na Slovensku viac ako 500 väčších i menších projektov detských ihrísk, fit parkov a workout parkov.

Disponujeme tímom viacerých osôb s oprávnením na vykonávanie hlavných ročných kontrol zariadení detských ihrísk, ich opravy a údržbu, vydaných certifikačnou autoritou TÜV SÜD Slovakia, s.r.o., v plnom rozsahu noriem STN EN 1176 1-11.

Pokiaľ máte záujem o vykonanie hlavnej ročnej kontroly, napíšte nám. Spracujeme Vám ponuku a radi poradíme v problematike prevádzky, kontroly a údržby detských ihrísk.

Niekoľko užitočných rád Vám ponúkame aj na tejto stránke. Veríme, že Vám pomôžu zorientovať sa v tom, čo je naozaj dôležité a čo je len polopravda, ktorá má vytiahnuť peniaze od prevádzkovateľov, ktorí sa zákonite nemôžu orientovať v spleti rozličných právnych predpisov a noriem.

Často kladené otázky:

Sme presvedčení, že tak ako budovanie nových detských ihrísk, je nemenej dôležitá aj ich pravidelná kontrola a servis. Preto sme rozšírili odborné vzdelanie nášho tímu tak, aby sme vedeli naozaj objektívne zhodnotiť riziká nielen nami realizovaných ihrísk, ale aj akýchkoľvek ihrísk pre deti na celom Slovensku. Exteriérových aj interrérových. V Bratislave aj v Čiernej nad Tisou. Ak máte záujem o spracovanie ponuky,   napíšte nám.